Interešu izglītības pulciņi jūs gaida!

Ogres novada Bērnu un jauniešu centra pulciņu nodarbību grafiks-projekts 2019./2020. m. g.

N.p.k

Pulciņa nosaukums

Nodarbību

laiks

Nodarbību   laiks

Nodarbību vieta

Pirmā tikšanās reize

1.

Ādas plastika

sk. Gita Līkuma
Otrdiena
14.00 – 17.30
Ceturtdiena
14.00 – 17.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

5. septembris
no 14.00
2.

Stikla apgleznošana

sk. Gita Līkuma
Trešdiena
14.00 – 17.30

 

Piektdiena
14.00 -17.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

6. septembris
no 14.00
3.

Dāvanas pašu rokām, telpiskā modelēšana

 sk. Romualda Batarāga
Pirmdiena
14.00 – 16:40
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

9. septembris
no 14.00
4.

Floristika

 sk. Romualda Batarāga

 

Otrdiena
14:00 – 17:20
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

10. septembris
no 14.00
5.

Ģitāristu pulciņš

sk. Dace Priedoliņa
Otrdiena
13:30 – 17:50
Ceturtdiena
13:30 – 17:50
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

3. septembris
no 14.00
6.
Improvizācijas teātra studija
sk. Oskars Kļava
Pirmdiena
16:30 – 20:30
Trešdiena
17.00 –20.00
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

4. septembris
no 17.00
7.

Rotas lietu darināšanas pulciņš

 sk. Inga Tabūne
Pirmdiena
14:00 – 16:40
Piektdiena
14.00 -17.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

6. septembris
no 14.00
8.

Rotaļlietu darbnīca

sk. Liena Valeskalne
Trešdiena
13:00 – 17:00
Piektdiena
13.00 -16.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

6. septembris
no 14.00
9.

Deju studija ,,Gemstone”

karsējmeitenes

sk. Līga Barišoka
Pirmdiena
20:00
Trešdiena
20:00
Skolas iela 18

 

5. septembris
no 20.00
10.

LEGO robotika

sk. Nora Meire
Pirmdiena
16:00 – 19:00
Ceturtdiena
16:30 – 19:50
Ogres tehnikums,
226. telpa
5. septembris
no 16.30
11.

Elektronika

(no 10 gadiem),
sk. Ēriks Kļaviņš
Trešdiena
15:30 – 18:10
Ogres tehnikums,
221. telpa
11. septembris
no 15.30
12.

Šaha pulciņš

sk. Guntars Odmiņš
Ceturtdiena
16:00 -18:20
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

5. septembris
no 16.00
13.

Dambretes pulciņš

sk. Dzintars Kaņeps
Pirmdiena
1. vidusskolā
Trešdiena
Ogres sākumskolā
Ceturtdiena
1. vidusskolā
14.
Modes studija (no 5. kl.)
sk. Liena Valeskalne
Otrdiena

 

Ceturtdiena
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

5. septembris
no 16.00
15.

Vokālā studija

sk. Toms Kalderauskis
Trešdiena
17.00 –21.00
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

4. septembris
no 17.00

Nodarbības ir bez maksas.

Brīvības iela 15, Ogre, LV – 5001, tālrunis  –  65047794, e-pasts objc@ogresnovads.lv