Interešu izglītības pulciņi jūs gaida!

Ogres novada Bērnu un jauniešu centra pulciņu nodarbību grafiks 2019./2020. m. g.

N.p.k

Pulciņa nosaukums

Nodarbību laiks

Nodarbību   laiks

Nodarbību vieta

1.

Ādas plastika,

sk. Gita Līkuma

Otrdiena

13.00 – 17.40

Ceturtdiena

13.00 – 17.40

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
2.

Stikla apgleznošana,

sk. Gita Līkuma

Trešdiena

13.00 – 17.40

Piektdiena

13.00 -17.40

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
3.

Dāvanas pašu rokām, telpiskā modelēšana,

 sk. Romualda Batarāga

Pirmdiena

13.40 – 17:00

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
4.

Floristika,

 sk. Romualda Batarāga

Otrdiena

14:00 – 17:20

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
5.

Ģitāristu pulciņš,

sk. Dace Priedoliņa

Otrdiena

12:40 – 18:00

Ceturtdiena

12:40 – 18:00

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
6.

Improvizācijas teātra studija,

 sk. Oskars Kļava

Pirmdiena

16:30 – 19:10

Trešdiena

       16:00 –19:20

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
7.

Rotas lietu darināšanas pulciņš,

 sk. Inga Tabūne

Pirmdiena

14:00 – 16:40

Piektdiena

14.00 -16.40

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
8.

Rotaļlietu darbnīca,

sk. Liena Valeskalne

Otrdiena

13:00 – 15:40

Piektdiena

13.00 -15.40

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
9.

Deju studija ,,Gemstone”, karsējmeitenes

sk. Līga Barišoka

Pirmdiena, otrdiena

18:00-20:50

Ceturtdiena

18:00-20:50

Skolas iela 18

 

10.

LEGO robotika,

sk. Nora Meire

Pirmdiena

16:00 – 18:00

Ceturtdiena

16:30 – 18:30

Ogres tehnikums,
226. telpa
11.

Elektronika,

(no 10 gadiem),
sk. Ēriks Kļaviņš

Trešdiena

15:45 – 19:00

Ogres tehnikums,
221. telpa
12.

Šaha pulciņš,

sk. Guntars Odmiņš

Ceturtdiena

16:00 -19:20

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
13.

Dambretes pulciņš,

sk. Dzintars Kaņeps

Pirmdiena-1.vidusskolā 2304.kab.

14.50-16.10 iesācēji

16.10-17.30 izlase

Trešdiena-Ogres sākumsk.-104.kab.

14.50-16.10 iesācēji

16.10-17.30 izlase

Ceturtdiena-1.vidussk.

2304.kab.

 

16.00-17.20 izlase

14.

Tautas dejas,

sk. Daina Pelēce

Otrdiena

18.00-20.00

Ceturtdiena

18.00-20.00

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
15.

Vokālā studija,

sk. Toms Kalderauskis

Trešdiena

                17.00 –21.00

Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15
16.

Tautas dejas PII

Grupas pilnas
17.

Popgrupa

           Grupa pilna

Nodarbības ir bez maksas.

Brīvības iela 15, Ogre, LV – 5001, tālrunis  –  65047794, e-pasts objc@ogresnovads.lv

Ogres novada Bērnu un jauniešu centra pulciņu nodarbību grafiks -projekts 2019./2020. m. g.

N.p.k

Pulciņa nosaukums

Nodarbību

laiks

Nodarbību   laiks

Nodarbību vieta

Pirmā tikšanās reize

1.

Ādas plastika

sk. Gita Līkuma
Otrdiena
14.00 – 17.30
Ceturtdiena
14.00 – 17.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

5. septembris
no 14.00
2.

Stikla apgleznošana

sk. Gita Līkuma
Trešdiena
14.00 – 17.30

 

Piektdiena
14.00 -17.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

6. septembris
no 14.00
3.

Dāvanas pašu rokām, telpiskā modelēšana

 sk. Romualda Batarāga
Pirmdiena
14.00 – 16:40
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

9. septembris
no 14.00
4.

Floristika

 sk. Romualda Batarāga

 

Otrdiena
14:00 – 17:20
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

10. septembris
no 14.00
5.

Ģitāristu pulciņš

sk. Dace Priedoliņa
Otrdiena
13:30 – 17:50
Ceturtdiena
13:30 – 17:50
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

3. septembris
no 14.00
6.
Improvizācijas teātra studija
sk. Oskars Kļava
Pirmdiena
16:30 – 20:30
Trešdiena
17.00 –20.00
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

4. septembris
no 17.00
7.

Rotas lietu darināšanas pulciņš

 sk. Inga Tabūne
Pirmdiena
14:00 – 16:40
Piektdiena
14.00 -17.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

6. septembris
no 14.00
8.

Rotaļlietu darbnīca

sk. Liena Valeskalne
Trešdiena
13:00 – 17:00
Piektdiena
13.00 -16.30
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

6. septembris
no 14.00
9.

Deju studija ,,Gemstone”

karsējmeitenes

sk. Līga Barišoka
Pirmdiena
20:00
Trešdiena
20:00
Skolas iela 18

 

5. septembris
no 20.00
10.

LEGO robotika

sk. Nora Meire
Pirmdiena
16:00 – 19:00
Ceturtdiena
16:30 – 19:50
Ogres tehnikums,
226. telpa
5. septembris
no 16.30
11.

Elektronika

(no 10 gadiem),
sk. Ēriks Kļaviņš
Trešdiena
15:30 – 18:10
Ogres tehnikums,
221. telpa
11. septembris
no 15.30
12.

Šaha pulciņš

sk. Guntars Odmiņš
Ceturtdiena
16:00 -18:20
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

5. septembris
no 16.00
13.

Dambretes pulciņš

sk. Dzintars Kaņeps
Pirmdiena
1. vidusskolā
Trešdiena
Ogres sākumskolā
Ceturtdiena
1. vidusskolā
14.
Modes studija (no 5. kl.)
sk. Liena Valeskalne
Otrdiena

 

Ceturtdiena
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

5. septembris
no 16.00
15.

Vokālā studija

sk. Toms Kalderauskis
Trešdiena
17.00 –21.00
Bērnu un jauniešu centrs

Brīvības iela 15

4. septembris
no 17.00

Nodarbības ir bez maksas.

Brīvības iela 15, Ogre, LV – 5001, tālrunis  –  65047794, e-pasts objc@ogresnovads.lv