Visi Irēna Ošiņa raksti

Vidzemes reģiona skatuves runas rezultāti augstā līmenī

VALSTS IZGLĪTĪBAS SATURA CENTRS

  1. kārta konkursi reģionos – 2018.gada 7.martā Madonā
  2. Luīze Zvirgzda Ogres 1.vidusskola 4.kl., skol.Drosma Siliņa 17 p.  II pak.
  3. Lienīte Audare Ogres sākumskola       Indra Tilaka             44.17  II
  4. LauraPudāne Ogres 1.vidusskola        Irēna Pupčenoka      47.33  I
  5. Valters Dāvids Ostrovskis Ogres 1.vidusskola 9. Ligita Landorfa 45 I
  6. Ance Mestere vidusskola   10.    Ligita Landorfa        45.63  I
  7. Patrīcija Anna Rone Madlienas vidusskola Vita Volkopa45.33  I
  8. Agnija Putniņa Edgara Kauliņa Lielvārdes vidussk.12. Laima Prekele 67  I
  9. Astra Ruņģe Ķeguma komercn. vidusskola 5. Edīte Dārzniece   9    II
  10. Estere Jankovska Lielvārdes pamatskola  Ilze Bērtulsone       44.17   II

Žūrija:

Anna Jansone – režisore, pedagogs

Māris Andersons – aktieris

Dace Jurka – režisore, VISC vecākā referente

  1. kārta konkursi reģionos – 2018.gada 23.martā Valmierā

1.Vladislava Žižina Jaunogres vidusskola 2.klase Iveta Feoktistova, Anna Šakurova

46  I pak.

  1. Deivids Ginzburgs Jaunogres vidusskola 3.klase Iveta Feoktistova, Rima Pokidova 46,67 I pak.
  2. Ņikita Binders Jaunogres vidusskola 12.klase Rimma Ivančenko 47,67 I pak.

Žūrija:

Anna Jansone -režisore, pedagogs

Dace Liepeniece- režisore, pedagogs

Ilze Lieckalniņa- aktrise

 

Konkursa ”Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” rezultāti

 

Vizuālā māksla

Nr. Darba nosaukums Autors Klase Skola Skolotājs Klašu grupa Tēma Nolik. Komp Kvalit Oriģ K0PĀ Pakāpe
1. Ūdens lillija Anna Sokolova 11. Jaunogres vidusskola Irina Solovjova 5 5 4 4 4 22 1.pakāpe
2. Ezera lillijas Anna Sokolova 11. Jaunogres vidusskola Irina Solovjova 5 5 4 4 4 22 1.pakāpe
3. Mūsmājas Anna Smalcere 8. Suntažu internātpamatsk.- reh. centrs Inese Birža 5 5 5 5 4 24 1.pakāpe
4. Saulrietā pie jūras Megija Ošeniece 1. Suntažu vidusskola Laima Kļaviņa 4 5 4 4 3 20 2. pakāpe
5. Viļņiem līdzi Gustavs Priecums 6 gadi Suntažu vidusskola Zane Raičenoka-Raišonoka 4 5 4 4 3 20 2. pakāpe
6. Mazā slapjā ģimenīte Madara Kuželenko 5 gadi Suntažu vidusskola Zane Raičenoka-Raišonoka 4 5 4 4 3 20 2. pakāpe
7. Visskaistākā Kristīne Brūvere 1. Suntažu vidusskola Zane Raičenoka-Raišonoka 4 5 4 4 3 20 2. pakāpe
8. Lietus mežā Mikus Eriņš 3. Taurupes pamatskola Ineta Frēliha 5 5 5 5 4 24 1.pakāpe
9. Taureņu salidojums Sabīne Cīrule 3. Taurupes pamatskola Ineta Frēliha 4 5 4 4 4 21 1.pakāpe
10. Jūras dzelmē Inese Vitkovska 3. Taurupes pamatskola Ineta Frēliha 3 3 3 3 3 15 2. pakāpe
11 Gliemezītis Seila Dzalba 2. Taurupes pamatskola Ineta Frēliha 5 5 4 4 5 23 1.pakāpe
12. Mans brīnumputns Ieva Avricēviča 4. Taurupes pamatskola Guna Daugule 3 3 4 4 3 17 2. pakāpe
13. Gliemežu salidojums Estere Keita Līcīte 2. Taurupes pamatskola Ineta Frēliha 4 5 4 4 5 22 1.pakāpe
14. Zivs Rebeka Sakalauska 3. Taurupes pamatskola Ineta Frēliha 3 4 4 4 3 18 2. pakāpe
15. Kopā jautrāk! Elīza Avriēviča

Viktorija Razuvajeva

1. Taurupes pamatskola Guna Daugule 5 5 4 5 5 24 1.pakāpe
16. Rudā vāvere 2018 Aleksandra Lepse 4. Ķeipenes pamatskola Signe Gertnere 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
17. Madaru pļava 2018 Liene Emīlija Ozoliņa 4. Ķeipenes pamatskola Signe Gertnere 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
18. Pļavu tilbīte 2018 Liene Emīlija Ozoliņa 4. Ķeipenes pamatskola Signe Gertnere 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
19. Lietus vecajā parkā Angelina Ganebnaja 11. Jaunogres vidusskola Irina Solovjova 5 5 4 4 3 21 1.pakāpe

 

  1. 03.2018.

Konkursa žūrija

Ogres mākslas skolas direktore Astra Rubene

Ogres mākslas skolas direktores vietniece Signe Kraukle _

Ogres novada interešu izglītības vizuālas un vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Ilze Krastiņa

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” Ogres novada rezultāti 2018. gads

Vizuāli plastiskā māksla

Nr. Darba nosaukums Autors Klase Skola Skolotājs Klašu gr. Tēma Nolik. Komp Kvalit Oriģ K0PĀ Pakāpe
1. Jauna suga – Latvijas garkājainā pūce… hi, hi Edgars Kuļiņičš 5. Ogres novada BJC Gita Līkuma 5 5 5 5 4 25 1.pakāpe
2. Kas čab? Annija Žagare,

Santa Girucka,

Ričijs Mazalo

3. Ogresgala pamatskola Inga Tabūne 5 5 5 4 4 24 1.pakāpe
3. Ūdens burbuļi Rotaslietu darināšanas pulciņš (Agate Mjagkova, Paula Kokoreviča, Ance Alise Poikāne,

Denija Bartašauska,

Beatrise Brīdaka)

1.-3. Ogres novada BJC Sanita Čiekure-Salceviča 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
4. Es esmu Latvija! Nils Zirnītis, Edvards Lapa, Valērija Krasnožeņuka 8.- 9. Ogres Valsts ģimnāzija, Jaunogres vidusskola Rolands Bučkovskis 5 5 5 5 4 24 1.pakāpe
5. Audējs Matīss Strēlnieks 3. Madlienas vidusskolas Krapes filiāle Judīte Hmeļņicka 5 5 4 5 4 23 1.pakāpe
6. Pūcīte Agris Armīns Strelkovs 4. Madlienas vidusskolas Krapes filiāle Judīte Hmeļņicka 5 5 4 5 4 23 1.pakāpe
7. Manas dzimtas dižkoks Alberts Rutka 4. Madlienas vidusskolas Krapes filiāle Judīte Hmeļņicka 5 5 3 5 3 21 1.pakāpe
8. Baltijas jūras dārgumi Daniela Dāle 7. Ogres novada BJC Gita Līkuma 5 5 4 5 5 24 1.pakāpe
9. Neparastais putns Intars Kaiva, Valdis Stavskis 1. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 5 5 4 3 4 21 2.pakāpe
10. Zaķis garausis Madara Salzemniece 2. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 5 5 4 4 4 22 1.pakāpe
11. Četrkājainais draugs kaķis Viktorija Kolliņa 4. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 5 5 4 4 4 22 1.pakāpe
12. Gudrā pūce Lelde Damroze 3. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 5 5 4 3 4 21 2.pakāpe
13. Medus lācis Liāna Oskina 2. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 5 5 4 4 4 22 1.pakāpe
14. Ģimenes mīlulis Mārtiņš Kalniņš 2. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 5 5 4 4 4 22 1.pakāpe
15. Delfīns Diāna Osokina 3. Suntažu vidusskolas Lauberes filiāle Gunita Purviņa 2 2 4 3 4 15 2.pakāpe
16. Līgo svētki Daniela Dāle 7. Ogres novada BJC Gita Līkuma 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
17. Mēs viens otram Esmeralda Isjomina, Erlenda Birža, Evelīna Kaupuža 3. – 4. Ogres novada BJC Inga Tabūna 5 5 3 4 4 21 2.pakāpe
18. Smilšu krupis Rūdolfs Jansons 3. Jaunogres vidusskola Irina Solovjova 5 5 4 5 5 24 1.pakāpe
19. Mammadaba Diāna Majevska, Anastasija Majevska 4.-6. Jaunogres vidusskola Irina Solovjova, Inga Tabūna 5 5 3 4 3 20 2.pakāpe
20. Ziedēšana Paula Luīze Pastore 8. Ogres Valsts ģimnāzija Sanita Čiekure-Salceviča 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
21. Sarkano puķu dārziņā Nadīna Ozola 8. Ogres Valsts ģimnāzija Sanita Čiekure-Salceviča 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
22. Tauriņu uzlidojums Ērika Āboliņa,Emīlija Kumeliņa

 

5. Ogres novada BJC Romualda Batarāga 4 5 3 3 3 18 2.pakāpe
23. Pasaule caur brillēm Kokapstrādes pulciņš (Alens Kalavanovs, Austris Brazevičs, Dāvis Kvants, Ričards Miesnieks, Artūrs Briška, Harijs Jurgensons, Edvarts Teteris) 8.- 9. Ogres 1. vidusskola Edmunds Puriņš 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
24. Saulītē visi draugi Kokapstrādes pulciņš 5.- 6. Ogres sākumskola Laila Misuļina 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe

 

15.03.2018.

Konkursa žūrija:

Ogres mākslas skolas direktore Astra Rubene

Ogres mākslas skolas direktores vietniece Signe Kraukle

Ogres novada interešu izglītības vizuālas un vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Ilze Krastiņa

Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursa „Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” Ogres novada rezultāti 2018. gads

Vides objekti

Nr. Darba nosaukums Autors Klase Skola Skolotājs Klašu gr. Tēma Nolik. Komp Kvalit Oriģ K0PĀ Pakāpe
1. Mūsu draugi Rokdarbu pulciņš Suntažu vidusskola Linda Jēkabsone 5 5 4 5 4 23 1.pakāpe
2. Mirklis  pirms… Didzis Putilovs

 

9. Ogres 1. vidusskola Edmunds Puriņš 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
3. Ne asakas Rotaslietu darināšanas pulciņš 1.-3. Ogres novada BJC Sanita Čiekure-Salceviča 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
4. Pavasara elpa Pulciņu «Rotas» un «Vides dizains» kopdarbs 8. -9. Ogres Valsts ģimnāzija Sanita Čiekure-Salceviča, Ingrīda Dārzniece 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
5. Spāre Anna Smalcere 8. Suntažu internātpamatskola- rehabilitācijas centrs Inese Birža 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
6. Vairogblakts Krista Bērziņa, Gustavs Ivansons, Rainers Matvejevs 4. Suntažu vidusskola Māra Mārtiņjāne – Kaše 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe
7. Kokskrējējs Lelde Liepa, Lana Burkevica, Simona Čaka – Šekmane 4. Suntažu vidusskola Māra Mārtiņjāne – Kaše 5 5 5 5 5 25 1.pakāpe

 

  1. 03.2018.

Konkursa žūrija:

Ogres mākslas skolas direktore Astra Rubene

Ogres mākslas skolas direktores vietniece Signe Kraukle

Ogres novada interešu izglītības vizuālas un vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Ilze Krastiņa