Nodarbību grafiks

    Ogres novada Bērnu un jauniešu centra pulciņu nodarbību grafiks 2018./2019. m. g.

N.p.k

Pulciņa nosaukums

Nodarbību

laiks

Nodarbību   laiks

Nodarbību vieta

1.

Ādas plastika

sk. Gita Līkuma
Otrdiena
13:00 – 18:10
Ceturtdiena
13:00 – 18:10
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

2.

Stikla apgleznošana

sk. Gita Līkuma
Trešdiena
13:00 – 18:10
Piektdiena
13:00 – 17:30
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

3.

Dāvanas pašu rokām, telpiskā modelēšana

sk. Romualda Batarāga
Pirmdiena
13:00 – 17:40
Trešdiena
13:00 –17:40
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

4.

Floristika

sk. Romualda Batarāga

 

Otrdiena
13:00 – 17:40
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

5.

Ģitāristu pulciņš

sk. Dace Priedoliņa
Otrdiena
13:00 – 18:00
Ceturtdiena
13:00 – 18:00
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

6.

Improvizācijas teātra studija

sk. Oskars Kļava
Pirmdiena
16:00 – 20:00
Piektdiena
18:00 – 20:00
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

7.

Vokālā studija

sk. Toms Kalderauskis
Trešdiena
17:00 – 21:40
Ceturtdiena
16:00 – 17:20
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

8.

Rotas lietu darināšanas pulciņš

sk. Inga Tabūne
Pirmdiena
14:00 – 17:20
Piektdiena
14:00 – 17:20
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

9.

Rotaļlietu darbnīca

sk. Liena Valeskalne
Otrdiena
14:00 – 16:40
Piektdiena
13:30 – 16:50
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

 

10.

Deju studija ,,Gemstone”

karsējmeitenes

sk. Līga Barišoka
Pirmdiena
15:00 – 19:00
Trešdiena
15:00 – 19:00
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15,
Skolas i. 18

 

11.

LEGO robotika

(no 10 gadiem),
sk. Nora Meire
Pirmdiena
16:00 – 19:20
Ceturtdiena
16:00 – 19:20
Ogres tehnikums, 226. telpa
(Individuālās nodarbības trešdien 16:00 – 18:40 Ogres 1. vsk.)

12.

Elektronika

(no 10 gadiem),

sk. Ēriks Kļaviņš
Ceturtdiena
15:00 – 19:00
Ogres tehnikums,
221. telpa

13.

Šaha pulciņš

sk. Guntars Odmiņš
Ceturtdiena
16:00 -19:20
Bērnu un jauniešu centrs
Brīvības iela 15

14.

Tautiskās dejas

sk. Daira Dāle
Otrdiena
15:00 –19:00
Ceturtdiena
15:00 – 19:00
Ogres VPII ,,Zelta sietiņš”, Skolas iela 13

15.

Tautiskās dejas

sk. Daiga Celmiņa
Pirmdiena
15:00 –19:00
Trešdiena
15:00 –19:00
Ogres VPII ,,Zelta sietiņš”, Skolas iela 13

16.

Franču valoda

sk. Gita Vilmane
Ceturtdiena
17:30 – 20:50
Bērnu un jauniešu centrs
JIC, Brīvības iela 15

17.

Dambretes pulciņš

sk. Dzintars Kaņeps
Pirmdiena
14:50 –17:30
Ogres 1. vsk. 3304. kab.
Trešdiena
14:50 –17:30
Ogres sākumsk. 105. kab.
Ceturtdiena
16:00 – 17:20
Ogres 1. vsk. 3304. kab

18.

Popgrupa

sk. Vita Kļaviņa
Pirmdiena
15:00 –16:40
Trešdiena
15:00 –16:40
Ogres VPII ,, Cīrulītis ”, Meža pr.8

 Nodarbības ir bezmaksas.

 Brīvības iela 15, Ogre, LV – 5001, tālrunis  –  65047794, e-pasts
 objc@ogresnovads.lv